Salon Elleven to zespół,a nawet orkiestra.

Tak, orkiestra – brzmi ona pięknie, kiedy poszczególni muzycy mają narzędzia, rozumieją się i lubią nawzajem, znają kierunek i mają dyrygenta. Od samego początku naszym dyrygentem jest Roman Szymała, niewiarygodnie ciepła osoba, fryzjer pracujący w branży przeszło 60 lat.

Salon Elleven to wiedza i profesjonalizm.

Wiedza to wartość, która jest nam szczególnie bliska, dlatego nieustannie dbamy o rozwój, szkolimy się, obserwujemy z uwagą obowiązujące trendy. Jako profesjonaliści każdego Klienta traktujemy ze szczególną uwagą. Zapewnimy Ci przyjemną atmosferę i kompleksową opiekę.

Salon Elleven to przede wszystkim ludzie.

Jesteśmy zespołem doskonale wyszkolonych, kreatywnych i otwartych osób. Nasza praca to nasza pasja.
Richard Branson powiedział kiedyś:
„Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą!”.

Salon Elleven to jakosć.

Pracujemy tylko na profesjonalnych produktach, do których mamy zaufanie. Oferujemy to co sprawdzone i niezawodne. Wiemy, że dzięki temu, oraz dzięki naszemu zaangażowaniu, Salon Elleven może stać się Twoim ulubionym salonem.

Nasza misja

Wierzymy, że absolutnie każdy, nie tylko ma prawo ale i powinien czuć się pięknie i elegancko. Do tego właśnie dążymy – aby każdy z Was, wychodząc z naszego salonu czuł się wyjątkowo i miał uśmiech na twarzy.

Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i oczekiwania, staramy się Was poznać, służymy radą i doświadczeniem. Chcemy Was słyszeć, nie tylko słuchać. Każdego dnia.

Dbamy o to by nieustannie się rozwijać, pogłębiać wiedzę, śledzić trendy i nowości. Chcemy popełniać jak najmniej błędów, każdy z nich naprawimy, z każdego wyciągamy wnioski. Napędza nas miłość do naszej pracy i Wasze zadowolenie z naszych usług.

Jesteśmy przekonani, że efekty naszej pracy mogą powodować uśmiech, który przełoży się na radość, poczucie bezpieczeństwa i sukcesy w życiu. Zarówno Wasze jak i nasze.

Tego właśnie chcemy — dla Was i dla siebie.

Odrobina historii


1945

W 1945 roku, w powojennym Opolu, na ulicy Koraszewskiego 11 w powstaje zakład fryzjerski damsko-męski. Prawdopodobnie, na mapie Opola jest to najstarsze miejsce dbające o włosy klientów.

1975

W zakładzie fryzjerskim na Koraszewskiego 11, rozpoczyna pracę Roman Szymała, obecnie Szef i współwłaściciel. Człowiek o przeszło 60 latach doświadczenia w branży, dobry duch tego miejsca i wciąż aktywny zawodowo fryzjer.

1990

1990 rok to duże zmiany. Zakład fryzjerski zostaje przekształcony w firmę prywatną i od tej pory, jako firma rodzinna, działa pod sterami małżonków Romana i Anny Szymałów – fryzjerów z ogromnym doświadczeniem.

1996

W 1996 roku, do działalności salonu włącza się następne pokolenie rodziny Szymałów. Zakład fryzjerski rozszerza swoją działalność o usługi kosmetyczne, którymi zajmuje się od tej pory córka Romana i Anny – Agata.

2014

W styczniu 2014 roku powstaje marka Elleven, której nazwa inspirowana jest numerem 11, pod którym salon funkcjonuje na ulicy Koraszewskiego. Ciekawostką jest, że na pomysł nazwy, wpadł Kacper – syn Agaty, czyli kolejne pokolenie rodziny.

2017

Styczeń 2017 roku to konsolidacja trzech działalności gospodarczych prowadzonych przez Annę i Romana Szymałów oraz ich córkę Agatę Wołyńską-Musiał. Salon zostaje przekształcony w Spółkę Jawną – teraz jesteśmy firmą rodzinną, w pełnym tego słowa znaczeniu.

2021

W roku 2021 mija 31 lat działalności salonu fryzjerskiego, 25 rok działalności salonu kosmetycznego i 46 rok pracy naszego szefa Romana Szymały w salonie przy ul Koraszewskiego 11. Bardzo ważne jest dla nas by prowadząc i rozwijając salon, łączyć bogatą, rodzinną tradycję z nowoczesnością.

Mija też rok, od początku pandemii koronawirusa. Dla nas to był trudny rok, ale wciąż działamy, by dbać o Wasz wygląd i samopoczucie. Zachowujemy przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa — bo nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, Wasze i nasze.

Nasi partnerzy

Pracujemy wyłącznie na kosmetykach i technologiach najlepszych firm, które mają uznaną pozycję na rynku beauty.