Zbieg na dłonie, który ma na celu przywrócić piękno Twym dłonią.

Zabieg manicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym i upiększającym wykonywanym w każdym salonie kosmetycznym. Dłonie są naszą wizytówką – zadbane, delikatne, są pożądane przez każdą kobietę, a pięknie pomalowane przyciągną spojrzenie nie jednego mężczyzny i nie jednej kobiety.

Nasze dłonie są nieustannie narażone na szkodliwe działanie mrozu, wiatru, chłodu, zanieczyszczonego środowiska, chlorowanej wody. Także nasza dieta ma ogromny wpływ na nasze dłonie.

W Salonie Elleven możesz zawsze liczyć na profesjonalną pielęgnację i stylizację paznokci. Rozpieszczamy dłonie naszych Klientek zachowując najwyższy standard usług. Twoje dłonie zawsze będą miały perfekcyjny wygląd i efektowną stylizację. Pracujemy na najwyższej jakości produktach a metody o przedłużonej trwałości – wysokiej klasy preparaty pielęgnacyjne skutecznie pielęgnują i regenerują skórę.

Manicure klasyczny

Zabieg manicure to kompleksowa pielęgnacją skóry i paznokci polega na skróceniu i opiłowaniu płytki, usunięciu skórek, usunięciu zrogowaciałego naskórka, nawilżaniu i odżywieniu dłoni, oraz wg. potrzeb wyrównaniu, wypolerowaniu lub pomalowaniu paznokci.

Manicure biologiczny

Zabieg bez użycia cążek. Po nałożeniu preparatu zmiękczającego, obumarły naskórek wokół paznokcia odpychamy używając drewnianego patyczka lub metalowego kopytka. Pozostałe czynności są takie same jak w przypadku manicure klasycznego.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Manicure hybrydowy przede wszystkim jest trwały, nie obciąża nadmiernie płytki. Z czasem nie traci koloru ani blasku jak w przypadku manicure klasycznego. A co najważniejsze – wygląda naturalnie.

Lakiery hybrydowe, wykorzystywane w tej nowatorskiej metodzie stylizacji paznokci, łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych. Dlaczego warto postawić na paznokcie hybrydowe? Aplikacja hybrydy jest prosta, a warstwy lakieru cienkie, dzięki czemu manicure wygląda naturalnie, a jednocześnie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia i odpryski. Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy klasycznej metodzie stylizacji.

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy wykonuje się przez poprzez nałożenie witaminowej bazy oraz zanurzenie paznokcia w pudrze, następnie aplikujemy preparat wysuszający, który błyskawicznie go utwardza.

Tak przygotowany manicure jest mocny i odporny na uderzenia, a całość utrzymuje się na paznokciach do następnej wizyty. Absolutnie nie używa się w tym celu lamp UV ani LED, co powoduje, że płytka pozostaje zdrowsza, a aplikacja jest dużo szybsza. Efekt, jaki możemy uzyskać to cieńsze i wyprofilowane w bardzo naturalny sposób paznokcie.

Ponadto manicure tytanowy wzmacnia paznokcie od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin, takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń.
Manicure tytanowy to rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych, polecana paniom, które poszukują zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości.