Rzęsy wydłużone, uniesione u nasady, ekstremalnie czarne bez użycia maskary czy aplikacji sztucznych rzęs.

Lifting rzęs LVL jest to metoda naturalnego upiększania i podkręcania rzęs, jest utroską metodą marki Nouveau Lashes, opatentowaną wiele lat temu. Od lat cieszy się powodzeniem na całym świecie.

Lifting rzęs LVL to jedna z metod stylizacji, która powoduje efekt wydłużenia, zagęszczenia oraz uniesienia rzęs. Jest to zabieg, polegający na wykorzystaniu jedynie naturalnych rzęs, bez doczepiania sztucznych włosków. Efekty często są spektakularne oraz o wiele bardziej naturalne, niż uzyskane innymi metodami, wykorzystującymi sztuczne rzęsy.

Nazwa LVL to skrót składający się z pierwszych liter efektów tego zabiegu, mianowicie:
L – lenght – wydłużenia, V – volume – zagęszczenia, L – lift – uniesienia.

Lifting rzęs LVL poprawia nawilżenie rzęs oraz nie tylko podkręca, ale również podnosi i optycznie wydłuża rzęsy. Dzięki temu stają się dłuższe, uporządkowane i doskonale zdyscyplinowane. Zabieg ten Poprawia kondycję naturalnych rzęs.

Pięknie wyglądające naturalne rzęsy, które są niesamowicie długie, gęstsze, zdyscyplinowane oraz pięknie uniesione od samej nasady i wszystko to bez konieczności przedłużania. Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu, a rozwiązanie, które proponuje Nouveau Lashes sprawia, że spojrzenie jest zawsze na pierwszym planie.

Na czym polega lifting rzęs?

Pierwszym krokiem jest nałożenie na górną powiekę wałeczka wykonanego z silikonu, który ma za zadanie przytrzymywać nakręcone na niego rzęsy. W kolejnym kroku  na rzęsy nakłada się specjalny preparat, dzięki któremu można nadawać rzęsom określony kształt. Następnie na rzęsy zostaje naniesiony preparat, który ma za zadanie utrwalić ich kształt. Na samym końcu wystarczy je nawilżyć.

Dlaczego warto wykonać lifting rzęs?

Lifting rzęs ma bardzo wiele zalet w porównaniu do innych popularnych metod zagęszczania rzęs. Do podstawowych plusów tego zabiegu należy to, że nie powoduje on zniszczeń, a jednocześnie podkręca i delikatnie unosi włoski. Jest to także zabieg łatwo dostępny, wykonywany nawet w mniejszych salonach kosmetycznych. Dodatkową zachętą do skorzystania z liftingu rzęs stanowi wyjątkowo atrakcyjna cena – konkurencyjna w porównaniu do innych zabiegów zwiększających objętość rzęs.

Efekty liftingu rzęs przed i po zabiegu

Czy lifting rzęs jest w pełni bezpieczny?

Większość kobiet decyduje się na lifting rzęs właśnie ze względu na to, że jest to metoda bezpieczna i bezbolesna. Jeśli zabieg wykonywany jest w profesjonalny sposób, nie musimy obawiać się żadnych efektów niepożądanych. Jedynie niedbałość w nakładaniu preparatów może spowodować nieznaczne podrażnienie skóry, szczególnie wokół oczu.

Kiedy odradzamy lifting rzęs?

Choć lifting rzęs jest metodą dość bezpieczną, istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zrezygnować powinny z niego przede wszystkim panie, które uskarżają się na nadmierne wypadanie rzęs oraz rozmaite infekcje oczu. Lifting rzęs nie jest także polecany osobom chorującym na zaćmę, jaskrę oraz zespół suchego oka. Oczywiście bezwzględnym przeciwwskazaniem jest także uczulenie na którykolwiek składnik preparatów używanych do liftingu rzęs.